O firmie

Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta, posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Celem naszej firmy jest satysfakcja klienta.

O firmie

Miło nam powitać Cię na stronie naszej firmy! Usługi, jakie świadczymy to sprzedaż, montaż oraz projektowanie systemów klimatyzacji. Prace te wykonujemy zarówno w budynkach już wykończonych, jak i będących jeszcze w stanie deweloperskim. Ofertę kierujemy do właścicieli pomieszczeń biurowych, mieszkań, obiektów użyteczności publicznej oraz przedsiębiorstw. Posiadamy nie tylko niezbędne doświadczenie, ale również certyfikaty oraz autoryzacje producentów, które umożliwiają przeprowadzanie profesjonalnego montażu z pewnym zapleczem serwisowym i pogwarancyjnym.


Usługi świadczymy na terenie następujących miast: Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Wrocław i Kępno, a także bliskich okolic. 

 

Na co możesz liczyć dzięki współpracy z naszą firmą?

Oferujemy klimatyzatory znanych i cenionych marek – LG, Gree, Mitsubishi, Daikin, Fujitsu, Samsung, Rotenso, Samsung, SEVRA, Toshiba, HAIER. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto zapewniamy atrakcyjne rabaty od cen detalicznych urządzeń obowiązujących w całym kraju. Wszystkim klientom gwarantujemy profesjonalne doradztwo, obejmujące dobór mocy, marki i miejsca instalacji klimatyzatora oraz najlepszy i najmniej inwazyjny sposób montażu. Prace montażowe wykonujemy z zachowaniem dbałości o estetyczny wygląd pomieszczenia. Zawsze dbamy o porządek w miejscu pracy i zadowolenie klienta. Dzięki temu przeprowadzony montaż gwarantuje wieloletnią użyteczność urządzenia, co cieszy nie tylko inwestora, ale też pozostałych użytkowników. Klimatyzatory, które oferujemy, zapewniają komfort w upalne dni, a także w czasie mrozów, często jako jedyne źródło ogrzewania.
Do pracy całorocznej, wybieramy urządzenia z dobrą klasą energetyczną wyposażone w grzałki tacy ociekowej oraz karteru sprężarki, zapewnia to swobodne odprowadzenie skroplin, bez ryzyka zamarznięcia jednostki zewnętrznej i uszkodzenia jej wentylatora o lód, a sprężarce "miękki start" wydłużając jej żywotność. 

Specjaliści od klimatyzacji

Profesjonalny montaż klimatyzatorów typu split w mieszkaniach, domach i biurach.

© 2022 dobra-klima.pl
Wykonanie web-pc.pl