• 691-083-377
  • 667-526-737

O firmie

Miło nam powitać Cię na stronie naszej firmy! Usługi, jakie świadczymy to sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji. Prace te wykonujemy zarówno w budynkach już wykończonych, jak i będących jeszcze w stanie deweloperskim. Ofertę kierujemy do właścicieli pomieszczeń biurowych, mieszkań oraz obiektów użyteczności publicznej. Posiadamy nie tylko niezbędne doświadczenie, ale również certyfikaty (f-gazowy), które umożliwiają przeprowadzanie profesjonalnego montażu klimatyzatorów. 


Usługi świadczymy na terenie następujących miast: Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Wrocław i Kępno, a także bliskich okolic. 

 

Na co możesz liczyć dzięki współpracy z naszą firmą?


Oferujemy klimatyzatory znanych i cenionych marek – LG, Gree, Mitsubishi, Daikin, Fujitsu, Rotenso, Samsung, SEVRA, Sinclair, VIVAX. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto zapewniamy atrakcyjne rabaty od cen detalicznych urządzeń obowiązujących w całym kraju. Wszystkim klientom gwarantujemy profesjonalne doradztwo, obejmujące dobór mocy, marki i miejsca instalacji klimatyzatora oraz sposób połączenia. Prace montażowe wykonujemy z zachowaniem dbałości o estetyczny wygląd pomieszczenia. Montaż zajmuje nam zaledwie kilka godzin (od 2 do 8 godzin). Zawsze dbamy o porządek w miejscu pracy i zadowolenie klienta. Dzięki temu przeprowadzony montaż gwarantuje wieloletnią użyteczność urządzenia, co cieszy nie tylko inwestora, ale też pozostałych użytkowników. Klimatyzatory, które oferujemy, zapewniają komfort w upalne dni, a także w czasie mrozów, gdy chodzi o urządzenia chłodząco-grzejące.

2020 © dobra-klima.pl | Wykonanie: WEB-PC.PL